O firmie

Jesteśmy profesjonalnie działającą agencją pracy, która pomaga znaleźć zatrudnienie w polskich firmach pracownikom z Ukrainy.

Polskie przedsiębiorstwa coraz chętniej wypełniają wakaty pracownikami ze wschodu. Nie ma co się dziwić. Tamtejsi pracownicy są lojalni, rzetelni i ambitni. Właśnie dlatego specjalizujemy się w szukaniu zatrudnienia w Polsce dla Ukraińskich pracowników.

Posiadane przez nas doświadczenie sprawia, że doskonale dopasowujemy metody HR do oczekiwań pracowników, jak i pracodawców.

Nasz wykwalifikowany personel bardzo dobrze zna realia rynku polskiego, jak i ukraińskiego. Z pomocą naszej agencji pracy rozpoczniesz swoją karierę zawodową w Polsce, a także znajdziesz pracownika, o jakim marzysz. Zrobimy wszystko, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Dysponujemy bazą sprawdzonych, legalnie działających pracodawców, którzy są gotowi zatrudnić nowych pracowników na bardzo dobrych warunkach.

Indywidualnie podchodzimy do sprawy każdego pracownika i pracodawcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania, jakie macie względem naszej działalności.